TPS62932DRLR SOT-583 2A Buck Regülatör Entegre Devre
94,49 TL
9,88 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62932DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,75 USD + KDV
Texas Instruments TPS62932DRLR, SOT-583 kılıfta 1 çıkışlı ayarlanabilir buck (step-down) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3.8V–30V giriş aralığında çalışır, 0.8V–22V çıkış ayarı sunar ve 2A çıkış akımını destekler. 200kHz–2.2MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma özelliğine sahiptir.
TPS62932DRLR SOT-583 kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 2A SOT-583
| Ürün Kodu | TPS62932DRLR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | SOT-583 |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Function | Step-Down |
| Current - Output | 2A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Topology | Buck |
| Supplier Device Package | SOT-583 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Output (Max) | 22V |
| Voltage - Input (Min) | 3.8V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS62932DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!