TPS628503QDRLRQ1 Texas Instruments SOT-583 Entegre Devre
174,53 TL
18,26 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS628503QDRLRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
3,24 USD + KDV
TPS628503QDRLRQ1, Texas Instruments üretimi senkron buck (step-down) DC-DC dönüştürücü entegredir. 2.7V-6V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.6V-5.5V çıkış ve 3A çıkış akımı sağlar. SOT-583 SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS628503QDRLRQ1 IC POWER
| Ürün Kodu | TPS628503QDRLRQ1 |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 1.8MHz ~ 4MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-583 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-583 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!