TPS62827ADMQR Texas Instruments 6-VFDFN (6-VSON-HR) Entegre Devre
119,09 TL
12,46 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62827ADMQR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,21 USD + KDV
TPS62827ADMQR, 2.4V-5.5V giriş aralığında çalışan, 4A çıkış akımlı senkron buck (step-down) DC-DC dönüştürücü entegredir. Ayarlanabilir pozitif çıkış 0.6V ile 4V arasında olup 2.2MHz anahtarlama frekansına sahiptir. SMD montaja uygundur ve çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS62827ADMQR 2.4-V TO 5.5-V INPUT, 4-A STEP-D
| Ürün Kodu | TPS62827ADMQR |
| Current - Output | 4A |
| Frequency - Switching | 2.2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 6-VFDFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-VSON-HR (1.5x1.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.4V |
| Voltage - Output (Max) | 4V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS62827ADMQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!