TPS62821DLCT Texas Instruments 8-VSON-HR Buck Regülatör Entegre Devre
127,87 TL
13,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62821DLCT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,37 USD + KDV
TPS62821DLCT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 2.4V-5.5V giriş aralığında çalışır, 0.6V-4V çıkış ve 1A çıkış akımı sağlar; anahtarlama frekansı 2.2MHz’dir. SMD montaja uygun 8-VSON-HR (2x1.5mm) pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) aralığındadır.
TPS62821DLCT IC REG BUCK ADJ 1A 8VSON-HR
| Ürün Kodu | TPS62821DLCT |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 2.2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-VFDFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSON-HR (2x1.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.4V |
| Voltage - Output (Max) | 4V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS62821DLCT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!