TPS62745DSSR Texas Instruments 12-WSON (2x3) Entegre Devre
130,09 TL
13,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62745DSSR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,41 USD + KDV
TPS62745DSSR, Texas Instruments üretimi senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3.3V–10V giriş aralığında çalışır, programlanabilir 1.8V–3.3V çıkış verir ve 300mA çıkış akımı destekler. 2.5MHz’e kadar anahtarlama frekansına sahiptir ve 12-WSON (2x3) SMD pakettedir.
TPS62745DSSR IC REG BUCK PROG 300MA 12WSON
| Ürün Kodu | TPS62745DSSR |
| Current - Output | 300mA |
| Frequency - Switching | Up to 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Programmable |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WSON (2x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Input (Min) | 3.3V |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
TPS62745DSSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!