TPS62400DRCR Texas Instruments 10-VSON (3x3) Entegre Devre
159,43 TL
16,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62400DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,96 USD + KDV
TPS62400DRCR, Texas Instruments üretimi 2 çıkışlı ayarlanabilir buck (step-down) regülatör entegresidir. 2.5V-6V giriş aralığında çalışır, 0.6V-6V çıkış verebilir ve çıkış akımları 400mA ile 600mA seviyelerindedir. 2.25MHz anahtarlama frekansına sahip olup 10-VSON (3x3) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS62400DRCR IC REG BUCK ADJ DL 10VSON
| Ürün Kodu | TPS62400DRCR |
| Current - Output | 400mA, 600mA |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS62400DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!