TPS62240DDCR Texas Instruments SOT-23-5 Buck Regülatör Entegre Devre
101,39 TL
10,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62240DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,88 USD + KDV
TPS62240DDCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 2V-6V giriş aralığında çalışır, 0.6V-6V arası ayarlanabilir pozitif çıkış sağlar ve 300mA çıkış akımına kadar destekler. SOT-23-5 (Thin/TSOT-23-5) SMD pakettedir, 2.25MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma içerir.
TPS62240DDCR IC REG BUCK ADJ 300MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS62240DDCR |
| Current - Output | 300mA |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS62240DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!