TPS62175DQCT Texas Instruments 10-WSON (3x2) Entegre Devre
140,95 TL
14,75 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62175DQCT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,61 USD + KDV
TPS62175DQCT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 4.75V-28V giriş aralığında çalışır, 1V-6V çıkış sağlar ve 500mA çıkış akımını destekler. 1MHz anahtarlama frekansına sahip olup 10-WSON (3x2) SMD pakettedir.
TPS62175DQCT IC REG BUCK ADJ 500MA 10WSON
| Ürün Kodu | TPS62175DQCT |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-WSON (3x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck, Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 4.75V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1V |
TPS62175DQCT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!