TPS62172DSGT Texas Instruments 3.3V 500mA 8-WSON (2x2) Entegre Devre
131,50 TL
13,76 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62172DSGT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,44 USD + KDV
TPS62172DSGT, Texas Instruments üretimi 3.3V sabit çıkışlı, 500mA senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 3V–17V giriş aralığında çalışır ve 2.25MHz anahtarlama frekansına sahiptir. SMD montaja uygun 8-WSON (2x2) kılıfta, -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığındadır.
TPS62172DSGT IC REG BUCK 3.3V 500MA 8WSON
| Ürün Kodu | TPS62172DSGT |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TPS62172DSGT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!