TPS62140RGTR 2A Ayarlanabilir Buck 16-VQFN (3x3) Entegre Devre
142,60 TL
14,92 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62140RGTR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,64 USD + KDV
Texas Instruments TPS62140RGTR, 3V-17V giriş aralığında çalışan, 0.9V-6V ayarlanabilir çıkışlı 2A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 2.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve yüzey montaj için 16-VQFN (3x3) Exposed Pad pakette sunulur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS62140RGTR IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 16QFN
| Ürün Kodu | TPS62140RGTR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
TPS62140RGTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!