TPS62136RGXT 11-VQFN-HR (2x3) Buck Regülatör Entegre Devre
196,24 TL
20,53 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62136RGXT
Stok Adedi
0
Fiyat
3,64 USD + KDV
Texas Instruments TPS62136RGXT, 3V-17V giriş aralığında çalışan senkron step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. Ayarlanabilir çıkış 0.8V-12V aralığında olup 4A çıkış akımı ve 1MHz anahtarlama frekansı sunar. 11-VQFN-HR (2x3) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS62136RGXT IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 11VQFN
| Ürün Kodu | TPS62136RGXT |
| Current - Output | 4A |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 11-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 11-VQFN-HR (2x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 12V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS62136RGXT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!