TPS621361RGXT Texas Instruments 11-VQFN-HR (2x3) Entegre Devre
196,24 TL
20,53 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS621361RGXT
Stok Adedi
0
Fiyat
3,64 USD + KDV
TPS621361RGXT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 3V-17V giriş aralığında çalışır, 0.8V-12V arası çıkış verebilir ve 4A çıkış akımı ile 1MHz anahtarlama frekansını destekler. 11-VQFN-HR (2x3) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) aralığındadır.
TPS621361RGXT IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 11VQFN
| Ürün Kodu | TPS621361RGXT |
| Current - Output | 4A |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 11-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 11-VQFN-HR (2x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 12V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS621361RGXT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!