TPS62135RGXR Texas Instruments 11-VQFN Entegre Devre
167,26 TL
17,50 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62135RGXR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,10 USD + KDV
TPS62135RGXR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 3V-17V giriş aralığında çalışır, 0.8V-12V çıkış verebilir ve 4A çıkış akımını destekler. 2.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 11-VQFN-HR (2x3) SMD pakettedir.
TPS62135RGXR IC REG BUCK ADJ 3.5A 11VQFN
| Ürün Kodu | TPS62135RGXR |
| Current - Output | 4A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 11-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 11-VQFN-HR (2x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 12V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS62135RGXR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!