TPS62133RGTR Texas Instruments 16-VQFN (3x3) Entegre Devre
150,67 TL
15,76 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62133RGTR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,79 USD + KDV
TPS62133RGTR, Texas Instruments üretimi 5V sabit çıkışlı 3A senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3V-17V giriş aralığında çalışır ve 2.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir. 16-VFQFN exposed pad (16-VQFN 3x3) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS62133RGTR IC REG BUCK 5V 3A 16QFN
| Ürün Kodu | TPS62133RGTR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
TPS62133RGTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!