TPS62133AQRGTTQ1 TI 5V 3A Buck 16-VQFN (3x3) Entegre Devre
268,12 TL
28,05 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62133AQRGTTQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
4,97 USD + KDV
Texas Instruments TPS62133AQRGTTQ1, 3V-17V giriş aralığında çalışan 5V sabit çıkışlı 3A senkron buck (step-down) regülatördür. 2.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve yüzey montaj 16-VQFN (3x3) Exposed Pad pakettedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS62133AQRGTTQ1 IC REG BUCK 5V 3A 16VQFN
| Ürün Kodu | TPS62133AQRGTTQ1 |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
TPS62133AQRGTTQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!