TPS62130RGTT Texas Instruments 3A Buck 16-VQFN Entegre Devre
221,40 TL
23,16 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62130RGTT
Stok Adedi
0
Fiyat
4,11 USD + KDV
TPS62130RGTT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 3V-17V giriş aralığında çalışır, 0.9V-6V arası ayarlanabilir pozitif çıkış sağlar ve 3A çıkış akımını destekler. 2.5MHz anahtarlama frekansına sahip olup 16-VQFN (3x3) kılıftadır.
TPS62130RGTT IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 16QFN
| Ürün Kodu | TPS62130RGTT |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
TPS62130RGTT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!