TPS62110RSAR Texas Instruments 1.5A Ayarlanabilir Buck 16-QFN Entegre Devre
212,51 TL
22,23 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62110RSAR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,94 USD + KDV
TPS62110RSAR, Texas Instruments üretimi 1 çıkışlı ayarlanabilir step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 3.1V-17V giriş aralığında çalışır, 1.2V-16V arası çıkış ayarı sunar ve 1.5A çıkış akımını destekler. 1MHz anahtarlama frekansına sahip olup 16-VQFN (4x4) exposed pad SMD pakettedir.
TPS62110RSAR IC REG BUCK ADJ 1.5A 16QFN
| Ürün Kodu | TPS62110RSAR |
| Current - Output | 1.5A |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3.1V |
| Voltage - Output (Max) | 16V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
TPS62110RSAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!