TPS62097RWKR Texas Instruments 11-VQFN (2x2) Entegre Devre
153,62 TL
16,07 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62097RWKR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,85 USD + KDV
TPS62097RWKR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 2.5V-6V giriş aralığında çalışır, 0.8V-6V arası ayarlanabilir pozitif çıkış sağlar ve 2A çıkış akımını destekler. 1.5MHz-2.5MHz anahtarlama frekans aralığına sahiptir ve 11-VQFN-HR (2x2) SMD pakettedir.
TPS62097RWKR IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 11VQFN
| Ürün Kodu | TPS62097RWKR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 1.5MHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 11-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 11-VQFN-HR (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS62097RWKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!