TPS62086RLTT Texas Instruments 7-VSON-HR (2x2) Entegre Devre
197,64 TL
20,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62086RLTT
Stok Adedi
0
Fiyat
3,67 USD + KDV
TPS62086RLTT, Texas Instruments üretimi 3.3V sabit çıkışlı, 3A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 2.5V–6V giriş aralığında çalışır ve 2.4MHz anahtarlama frekansına sahiptir. 7-VSON-HR (2x2) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS62086RLTT IC REG BUCK 3.3V 3A 7VSON-HR
| Ürün Kodu | TPS62086RLTT |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 7-VFDFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 7-VSON-HR (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TPS62086RLTT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!