TPS62080ADSGR Texas Instruments 8-WSON (2x2) Entegre Devre
142,14 TL
14,87 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62080ADSGR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,64 USD + KDV
TPS62080ADSGR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 2.3V-6V giriş aralığında çalışır, 0.5V-4V arası çıkış verebilir ve 1.2A çıkış akımı ile 2MHz anahtarlama frekansını destekler. 8-WSON (2x2) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS62080ADSGR IC REG BUCK ADJ 1.2A 8WSON
| Ürün Kodu | TPS62080ADSGR |
| Current - Output | 1.2A |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 4V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.5V |
TPS62080ADSGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!