TPS62063DSGR 3.3V 1.6A Buck Regülatör 8-WSON Entegre Devre
167,02 TL
17,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62063DSGR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,10 USD + KDV
Texas Instruments TPS62063DSGR, 2.7V-6V girişten 3.3V sabit çıkış üreten 1.6A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 3MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve SMD montaj için 8-WSON (2x2) kılıfta sunulur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS62063DSGR IC REG BUCK 3.3V 1.6A 8WSON
| Ürün Kodu | TPS62063DSGR |
| Current - Output | 1.6A |
| Frequency - Switching | 3MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TPS62063DSGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!