TPS62060DSGR Texas Instruments 8-WSON (2x2) Entegre Devre
171,21 TL
17,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62060DSGR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,18 USD + KDV
TPS62060DSGR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 2.7V-6V giriş aralığında çalışır, 0.8V-6V arası çıkış verebilir ve 1.6A çıkış akımını destekler. 3MHz anahtarlama frekansına sahiptir, senkron doğrultuculudur ve 8-WSON (2x2) SMD pakettedir.
TPS62060DSGR IC REG BUCK ADJ 1.6A 8WSON
| Ürün Kodu | TPS62060DSGR |
| Current - Output | 1.6A |
| Frequency - Switching | 3MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS62060DSGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!