TPS61500PWP 14-HTSSOP (Exposed Pad) Entegre Devre
192,21 TL
20,11 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61500PWP
Stok Adedi
0
Fiyat
3,56 USD + KDV
Texas Instruments TPS61500PWP, step-up (boost) topolojili DC-DC regülatör tabanlı LED sürücü entegresidir ve 1 çıkış sunar. 2.9V–18V besleme aralığında çalışır, 2.9V–38V çıkış aralığını destekler ve 3A anahtarlama akımına sahiptir. Analog ve PWM dimming desteği bulunur, SMD 14-HTSSOP (Exposed Pad) kılıftadır.
TPS61500PWP 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 3A (Switch) 14-HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS61500PWP |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | 2.9V ~ 38V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Type | DC DC Regulator |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Backlight |
| Current - Output / Channel | 3A (Switch) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Supplier Device Package | 14-HTSSOP |
| Dimming | Analog, PWM |
| Voltage - Supply (Min) | 2.9V |
| Voltage - Supply (Max) | 18V |
TPS61500PWP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!