TPS61376RYHR 13-PowerVFQFN Boost Regülatör Entegre Devre
271,65 TL
28,42 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61376RYHR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,04 USD + KDV
Texas Instruments TPS61376RYHR, 13-PowerVFQFN (2.5x2) kılıfta step-up (boost) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 2.9V–23V giriş aralığıyla çalışır ve pozitif ayarlanabilir çıkış sunar; çıkış gerilimi 4.5V–25V aralığındadır. 1.2MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS61376RYHR 13-PowerVFQFN kılıfta üretilmiştir. Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 4.5V 1 Output 13-PowerVFQFN
| Ürün Kodu | TPS61376RYHR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 13-PowerVFQFN |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Function | Step-Up |
| Current - Output | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Voltage - Input (Max) | 23V |
| Topology | Boost |
| Supplier Device Package | 13-VQFN-HR (2.5x2) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | 25V |
| Voltage - Input (Min) | 2.9V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.5V |
TPS61376RYHR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!