TPS613223ADBVT 2V 1.2A Boost Regülatör SOT-23-5 Entegre Devre
42,75 TL
4,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS613223ADBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
0,79 USD + KDV
Texas Instruments TPS613223ADBVT, 0.9V–5.5V girişten 2V sabit çıkış üreten step-up (boost) regülatör entegresidir. 1.2A çıkış akımı ve 500kHz–2MHz anahtarlama frekansı ile çalışır, senkron doğrultuculudur. SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TPS613223ADBVT IC REG BOOST 2V 1.2A SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS613223ADBVT |
| Current - Output | 1.2A |
| Frequency - Switching | 500kHz ~ 2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.9V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2V |
TPS613223ADBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!