TPS613221ADBVT Texas Instruments SOT-23-5 3.3V Boost Entegre Devre
83,99 TL
8,79 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS613221ADBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,56 USD + KDV
TPS613221ADBVT, Texas Instruments üretimi 3.3V sabit çıkışlı boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 0.9V–5.5V giriş aralığında çalışır ve 1.6A çıkış akımına kadar destekler. SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir, anahtarlama frekansı 500kHz–2MHz aralığındadır.
TPS613221ADBVT IC REG BOOST 3.3V 1.6A SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS613221ADBVT |
| Current - Output | 1.6A |
| Frequency - Switching | 500kHz ~ 2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.9V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TPS613221ADBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!