TPS61299DRLR SOT-563/SOT-666 Boost Regülatör Entegre Devre
229,48 TL
24,01 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61299DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,26 USD + KDV
Texas Instruments TPS61299DRLR, SOT-563/SOT-666 kılıfta step-up (boost) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 0.5V–5.5V giriş aralığından ayarlanabilir pozitif çıkış üretir; çıkış aralığı 1.8V–5.5V’tur. 1MHz–3MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği bulunur.
TPS61299DRLR SOT-563, SOT-666 kılıfta üretilmiştir. Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output SOT-563, SOT-666
| Ürün Kodu | TPS61299DRLR |
| Function | Step-Up |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 0.5V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Current - Output | - |
| Frequency - Switching | 1MHz ~ 3MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
TPS61299DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!