TPS61288RQQR Texas Instruments 11-VQFN-HR (2.5x3) Entegre Devre
501,78 TL
52,49 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61288RQQR
Stok Adedi
0
Fiyat
9,31 USD + KDV
TPS61288RQQR, Texas Instruments üretimi senkron boost (step-up) DC-DC dönüştürücü entegredir. 2V-18V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir pozitif çıkış verir ve 15A çıkış akımını destekler. 500kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 11-VQFN-HR (2.5x3) SMD pakettedir.
TPS61288RQQR 18V, 15A SYNCH BOOST CONVERTER
| Ürün Kodu | TPS61288RQQR |
| Current - Output | 15A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 11-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 11-VQFN-HR (2.5x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Output (Max) | 18V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS61288RQQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!