TPS61236PRWLR Texas Instruments 9-VQFN Entegre Devre
182,77 TL
19,12 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61236PRWLR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,39 USD + KDV
TPS61236PRWLR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 2.3V–4.9V giriş aralığında çalışır ve 2.9V–5.5V aralığında pozitif çıkış sağlar; anahtarlama frekansı 1MHz ve anahtar akımı 6.5A’dır. 9-VQFN-HR (2.5x2.5mm) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C (TJ) aralığında çalışır.
TPS61236PRWLR IC REG BOOST ADJ 6.5A 9VQFN
| Ürün Kodu | TPS61236PRWLR |
| Current - Output | 6.5A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 9-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 9-VQFN-HR (2.5x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 4.9V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.9V |
TPS61236PRWLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!