TPS61235PRWLR Texas Instruments 9-VQFN Boost Regülatör Entegre Devre
182,68 TL
19,11 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61235PRWLR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,39 USD + KDV
TPS61235PRWLR, Texas Instruments üretimi 5.1V sabit çıkışlı step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 2.3V–4.5V giriş aralığında çalışır, 1MHz anahtarlama frekansına ve 6.5A anahtarlama akımına sahiptir. 9-VFQFN / 9-VQFN-HR (2.5x2.5) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
TPS61235PRWLR IC REG BOOST 5.1V 6.5A 9VQFN
| Ürün Kodu | TPS61235PRWLR |
| Current - Output | 6.5A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 9-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 9-VQFN-HR (2.5x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 4.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5.1V |
TPS61235PRWLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!