TPS61230ARNST 7-VQFN-HR (2x2) Boost Regülatör Entegre Devre
181,66 TL
19,00 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61230ARNST
Stok Adedi
0
Fiyat
3,37 USD + KDV
Texas Instruments TPS61230ARNST, ayarlanabilir çıkışlı step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 2.5V-4.5V giriş aralığında çalışır, 2.5V-5.5V arası pozitif çıkış sağlar ve 6A anahtarlama akımı ile 1.15MHz frekansta çalışır. 7-VQFN-HR (2x2) SMD pakettedir ve senkron doğrultma destekler.
TPS61230ARNST IC REG BOOST ADJUSTABLE 6A 7VQFN
| Ürün Kodu | TPS61230ARNST |
| Current - Output | 6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.15MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 7-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 7-VQFN-HR (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 4.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
TPS61230ARNST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!