TPS61221DCKR Texas Instruments SC-70-6 3.3V Boost Entegre Devre
102,69 TL
10,74 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61221DCKR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,90 USD + KDV
TPS61221DCKR, Texas Instruments üretimi 3.3V sabit çıkışlı step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 0.7V–5.5V giriş aralığında çalışır, 200mA anahtarlama çıkışı ve 2MHz’e kadar anahtarlama frekansı sunar. SC-70-6 (SMD) pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS61221DCKR IC REG BOOST 3.3V 200MA SC70-6
| Ürün Kodu | TPS61221DCKR |
| Current - Output | 200mA (Switch) |
| Frequency - Switching | Up to 2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.7V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TPS61221DCKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!