TPS61196PWPT Texas Instruments 28-HTSSOP LED Sürücü Entegre Devre
292,55 TL
30,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61196PWPT
Stok Adedi
0
Fiyat
5,43 USD + KDV
TPS61196PWPT, Texas Instruments üretimi 6 çıkışlı step-up (boost) LED arka aydınlatma sürücü kontrol entegresidir. 8V-30V besleme aralığında çalışır, 120V çıkışa kadar destekler ve PWM ile dimleme sağlar. 28-HTSSOP SMD pakettedir, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS61196PWPT IC LED DRIVER RGLTR DIM 28HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS61196PWPT |
| Applications | Backlight |
| Current - Output / Channel | 400mA |
| Dimming | PWM |
| Frequency | 800kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Type | DC DC Controller |
| Voltage - Output | 120V |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Supply (Min) | 8V |
TPS61196PWPT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!