TPS61170DRVR Texas Instruments 6-WSON (2x2) Entegre Devre
172,44 TL
18,04 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61170DRVR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,20 USD + KDV
TPS61170DRVR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-up ve step-up/step-down DC-DC regülatör entegresidir. 3V-18V giriş aralığında çalışır, 38V’a kadar çıkış verebilir ve anahtarlama çıkış akımı 960mA’dır. 1.2MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve SMD 6-WSON (2x2) / 6-WDFN exposed pad pakettedir.
TPS61170DRVR IC REG MULT CONFG ADJ 960MA 6SON
| Ürün Kodu | TPS61170DRVR |
| Current - Output | 960mA (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Buck-Boost, Flyback, SEPIC |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 38V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
TPS61170DRVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!