TPS61099DRVR Texas Instruments 6-WSON (2x2) Entegre Devre
130,09 TL
13,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61099DRVR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,41 USD + KDV
TPS61099DRVR, 0.7V–5.5V giriş aralığında çalışan senkron boost (step-up) DC-DC dönüştürücü entegredir. Ayarlanabilir pozitif çıkış sunar ve anahtarlama akımı 800 mA seviyesindedir. 6-WSON (2x2) / 6-WDFN exposed pad SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 150°C (TJ) aralığındadır.
TPS61099DRVR 0.7VIN SYNCHRONOUS BOOST CONVERT
| Ürün Kodu | TPS61099DRVR |
| Current - Output | 800mA (Switch) |
| Frequency - Switching | - |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.7V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
TPS61099DRVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!