TPS61087DRCR Texas Instruments 10-VSON (3x3) Boost Entegre Devre
187,36 TL
19,60 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61087DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,47 USD + KDV
TPS61087DRCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 2.5V–6V giriş aralığında çalışır, 3V–18.5V çıkış sağlayabilir ve anahtarlama akımı 3.2A’dır. SMD montaja uygun 10-VSON (3x3) kılıftadır ve 650kHz/1.2MHz anahtarlama frekanslarını destekler.
TPS61087DRCR IC REG BOOST ADJ 3.2A 10VSON
| Ürün Kodu | TPS61087DRCR |
| Current - Output | 3.2A (Switch) |
| Frequency - Switching | 650kHz, 1.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 18.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
TPS61087DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!