TPS61073DDCR TSOT-23-6 Boost Regülatör Entegre Devre
90,60 TL
9,48 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61073DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,68 USD + KDV
Texas Instruments TPS61073DDCR, ayarlanabilir çıkışlı step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 2.3V–5.5V giriş aralığında çalışır, 1.2MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 500mA anahtarlama akımı destekler. TSOT-23-6 (SOT-23-THIN) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS61073DDCR IC REG BOOST ADJ 500MA TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS61073DDCR |
| Current - Output | 500mA (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.3V |
TPS61073DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!