TPS61040DBVR Texas Instruments SOT-23-5 LED Sürücü Entegre Devre
100,95 TL
10,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61040DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,87 USD + KDV
TPS61040DBVR, Texas Instruments üretimi step-up (boost) topolojili LED sürücü/DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V-6V giriş aralığında çalışır, 28V çıkışa kadar destekler ve dahili anahtarlama ile 350mA anahtar akımı sunar. PWM ile dimleme destekler ve SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir.
TPS61040DBVR IC LED DRIVER RGLTR DIM SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS61040DBVR |
| Applications | Backlight |
| Current - Output / Channel | 350mA (Switch) |
| Dimming | PWM |
| Frequency | 1MHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Topology | Step-Up (Boost) |
| Type | DC DC Regulator |
| Voltage - Output | 28V |
| Voltage - Supply (Max) | 6V |
| Voltage - Supply (Min) | 1.8V |
TPS61040DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!