TPS61032PWPR 16-HTSSOP 5V 3.6A Boost Entegre Devre
323,84 TL
33,88 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61032PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,01 USD + KDV
Texas Instruments TPS61032PWPR, 1.8V-5.5V girişten 5V sabit çıkış üreten step-up (boost) regülatör entegresidir. 3.6A anahtarlama akımı ve 600kHz anahtarlama frekansı ile çalışır, senkron doğrultuculudur. SMD montaja uygun 16-HTSSOP pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS61032PWPR IC REG BOOST 5V 3.6A 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS61032PWPR |
| Current - Output | 3.6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
TPS61032PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!