TPS61030PWPR Texas Instruments 16-HTSSOP Boost Entegre Devre
247,23 TL
25,86 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61030PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,59 USD + KDV
TPS61030PWPR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V–5.5V giriş aralığında çalışır, 600kHz anahtarlama frekansına ve 3.6A anahtarlama akımına sahiptir. 16-HTSSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS61030PWPR IC REG BOOST ADJ 3.6A 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS61030PWPR |
| Current - Output | 3.6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 600kHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
TPS61030PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!