TPS61023DRLT Texas Instruments SOT-563 Boost Regülatör Entegre Devre
100,00 TL
10,46 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61023DRLT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,85 USD + KDV
TPS61023DRLT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 0.5V–5.5V giriş aralığında çalışır, 2.2V–5.5V aralığında pozitif çıkış sağlar ve 3A çıkış akımını destekler. 1MHz anahtarlama frekansına sahiptir, senkron doğrultuculudur ve SOT-563 SMD kılıftadır.
TPS61023DRLT IC REG BOOST ADJ 3A SOT563
| Ürün Kodu | TPS61023DRLT |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.2V |
TPS61023DRLT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!