TPS61022RWUT Texas Instruments 7-VQFN-HR (2x2) Entegre Devre
185,74 TL
19,43 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61022RWUT
Stok Adedi
0
Fiyat
3,44 USD + KDV
TPS61022RWUT, Texas Instruments üretimi senkron doğrultuculu boost (step-up) DC-DC dönüştürücü entegredir. 0.5V-5.5V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir pozitif çıkış sunar ve 2.2V-5.5V çıkış aralığını destekler. 8A çıkış akımı ve 600kHz/1MHz anahtarlama frekansı ile 7-VQFN-HR (2x2) SMD pakettedir.
TPS61022RWUT POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | TPS61022RWUT |
| Current - Output | 8A |
| Frequency - Switching | 600kHz, 1MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 7-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 7-VQFN-HR (2x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 0.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.2V |
TPS61022RWUT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!