TPS60403DBVT Texas Instruments SOT-23-5 Şarj Pompası Entegre Devre
113,06 TL
11,83 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS60403DBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,10 USD + KDV
TPS60403DBVT, Texas Instruments üretimi şarj pompası (charge pump) regülatör entegresidir ve SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) kılıftadır. 1.8V–5.25V giriş aralığında çalışır, 250kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 60mA çıkış akımı sağlar. Sabit çıkış konfigürasyonları -Vin, 2Vin ve Vin/2 seçeneklerini destekler.
TPS60403DBVT IC REG CHARG PUMP INV 60MA SOT23
| Ürün Kodu | TPS60403DBVT |
| Current - Output | 60mA |
| Frequency - Switching | 250kHz |
| Function | Ratiometric |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 5.25V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin, 2Vin, Vin/2 |
TPS60403DBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!