TPS60130PWPG4 5V 300mA 20-HTSSOP Entegre Devre
134,80 TL
14,10 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS60130PWPG4
Stok Adedi
0
Fiyat
2,50 USD + KDV
Texas Instruments TPS60130PWPG4, charge pump topolojili step-up regülatör entegresidir. 2.7V-5.4V girişten sabit 5V pozitif çıkış üretir ve 300mA çıkış akımını destekler. 320kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 20-HTSSOP SMD pakettedir.
TPS60130PWPG4 IC REG CHARGE PUMP 5V 20HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS60130PWPG4 |
| Current - Output | 300mA |
| Frequency - Switching | 320kHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 5.4V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!