TPS57140QDGQRQ1 Texas Instruments 10-HVSSOP Buck Entegre Devre
289,46 TL
30,28 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS57140QDGQRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,37 USD + KDV
TPS57140QDGQRQ1, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 3.5V-42V giriş aralığında çalışır, 0.8V-39V arası çıkış verebilir ve 1.5A çıkış akımı destekler. 100kHz-2.5MHz anahtarlama frekansı aralığına sahiptir ve 10-HVSSOP (MSOP-10) SMD pakettedir.
TPS57140QDGQRQ1 IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP
| Ürün Kodu | TPS57140QDGQRQ1 |
| Current - Output | 1.5A |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 39V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS57140QDGQRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!