TPS57060QDGQRQ1 10-HVSSOP Buck Regülatör Entegre Devre
296,54 TL
31,02 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS57060QDGQRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,50 USD + KDV
Texas Instruments TPS57060QDGQRQ1, ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 3.5V-60V giriş aralığında çalışır, 0.8V-58V çıkış aralığı ve 500mA çıkış akımı sunar. 100kHz-2.5MHz anahtarlama frekansı ile SMD 10-HVSSOP (10-MSOP) pakettedir.
TPS57060QDGQRQ1 IC REG BUCK ADJ 500MA 10MSOP
| Ürün Kodu | TPS57060QDGQRQ1 |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 58V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS57060QDGQRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!