TPS56C230RJER 20-VQFN-HR (3x3) Buck Regülatör Entegre Devre
235,94 TL
24,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS56C230RJER
Stok Adedi
0
Fiyat
4,38 USD + KDV
Texas Instruments TPS56C230RJER, senkron doğrultuculu step-down (buck) DC-DC dönüştürücü entegredir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.6V-5.5V çıkış ve 12A çıkış akımı sağlar. 500kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 20-VFQFN Exposed Pad / 20-VQFN-HR (3x3) SMD pakettedir.
TPS56C230RJER IC POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | TPS56C230RJER |
| Current - Output | 12A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VQFN-HR (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS56C230RJER Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!