TPS56A37RPAR Texas Instruments 10-PowerVFQFN Entegre Devre
233,52 TL
24,43 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS56A37RPAR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,33 USD + KDV
TPS56A37RPAR, Texas Instruments üretimi step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 4.5V-28V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.6V-13V çıkış sağlar ve 10A çıkış akımını destekler. 500kHz anahtarlama frekansına sahip olup 10-PowerVFQFN (10-VQFN-HR 3x3) SMD kılıftadır.
TPS56A37RPAR 10-PowerVFQFN kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 10A 10-PowerVFQFN
| Ürün Kodu | TPS56A37RPAR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage - Output (Max) | 13V |
| Current - Output | 10A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-PowerVFQFN |
| Supplier Device Package | 10-VQFN-HR (3x3) |
TPS56A37RPAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!