TPS56637RPAR Texas Instruments 10-VQFN-HR (3x3) Entegre Devre
212,40 TL
22,22 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS56637RPAR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,94 USD + KDV
TPS56637RPAR, Texas Instruments üretimi senkron buck (step-down) DC-DC dönüştürücü entegredir. 4.5V-28V girişten ayarlanabilir 0.6V-13V çıkış sağlar ve 6A çıkış akımını destekler. 500kHz anahtarlama frekansına sahip olup 10-PowerVFQFN / 10-VQFN-HR (3x3) SMD pakettedir.
TPS56637RPAR IC POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | TPS56637RPAR |
| Current - Output | 6A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-PowerVFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VQFN-HR (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 13V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS56637RPAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!