TPS565208DDCR Texas Instruments TSOT-23-6 5A Buck Entegre Devre
108,72 TL
11,37 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS565208DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,02 USD + KDV
TPS565208DDCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 4.5V-17V giriş aralığında çalışır, 0.76V-7V çıkış sağlar ve 5A çıkış akımını destekler. TSOT-23-6 (SOT-23 Thin) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TPS565208DDCR IC REG BUCK ADJ 5A TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS565208DDCR |
| Current - Output | 5A |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.76V |
TPS565208DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!